O nás

Sílou naší společnosti není její velikost ale především profesionální přístup k zákazníkovi a servis, který nabízíme. Spolupracujeme jen s pečlivými a prověřenými dopravci, s kterými uzavíráme rámcové smlouvy.

Historie společnosti

2002 Začátkem roku začala firma budovat své nové sídlo, které o rok později dokončila.

2004 Úspěšně dokončena výstavba nového sídla společnosti Dahlhausen společně se skladem, který využíváme i pro naše účely spedice a logistiky. Svým obchodním partnerům nabízíme profesionální řešení v oblasti přepravy zboží, logistiky a celní problematiky.

2010 Zavedení nových moderních IT technologií.

2010 Obdržení loga certifikovaného speditéra.

2011 Člen Svazu spedice a logistiky České Republiky

2011 Obdržený certifikát Zelená firma

2012 Zahájení certifikace ISO

 

Struktura & cíle

Našim největším cílem je spokojenost našich zákazníků ale také zaměstnanců, v čem spočívá již dlouhodobá tradice naší společnosti. Působíme na trhu již od roku 2000 a díky struktuře naší společnosti dokážeme flexibilně reagovat na poptávku a komplexní vývoj v oblasti logistiky a spedice. Využíváme nejmodernější technologie v oblasti on-line logistiky, díky kterým má naše společnost tak stabilní postavení na trhu a neustále rozšiřuje portfolio svých zákazníků.

Vzdělávání

Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni v oblasti dopravy, logistiky a spediční problematiky. Zejména v oblasti výkladu úmluvy CMR, pracovních režimů řidičů v silniční dopravě, a přeprav nebezpečných nákladu ADR. Díky tomu isme schopni i stávajícím zákazníkům poskytnout stále lepší služby a neustále se přizpůsobovat jejich požadavkům.

Soubory

Zpět na začátek stránky ↑