Kariéra

  • Máte zájem o práci v naší společnosti?
  • Chcete pracovat v mladém a přátelském kolektivu?
  • Jste komunikativní a máte dobré organizační schopnosti?

  • Jste zkušený v oblasti dispečinku?

  • Umíte dobře jeden světový jazyk? Pak hledáme právě Vás!

V současné době nabízíme místo na pozici:

DISPEČER

Požadujeme:

  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Praxe výhodou
  • Spolehlivost, loajalita, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • Uživatelská znalost PC

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky a dopravci
  • Uzavírání přepravních smluv
  • Monitoring vozidel
  • Akviziční činnost

Nabízíme:

  • Trvalý pracovní poměr ve stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • možnost firemního  automobilu
  • firemní benefity

Váš strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: its@its-spedition.cz nebo na adresu sídla:

I.T.S. Spedition Brno, spol. s r.o.
Slovinská 37
612 00 BRNO